ye-logo.v1.2
8 Грудня, 2019

У Хмельницький завітає Глава Української Греко-Католицької Церкви

Олександр НІКІТІН Суспільство 2367
Глава Української Греко-Католицької Церкви відвідає Хмельницький 1 грудня
Глава Української Греко-Католицької Церкви відвідає Хмельницький 1 грудня. Фото: synod.ugcc.ua

Він очолить Божественну Літургію.

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) здійснить пастирський візит до міста Хмельницького. Він запланований на перше грудня. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

«Під час Божественної Літургії у катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці (вулиці Зарічанська, 10/3) відбудеться Архиєрейська хіротонія і Чин інтронізації отця Івана Кулика на кафедру єпископа Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ. Початок Божественної Літургії о 12:00», - йдеться в повідомленні. - Літургію очолить Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. Співсвятителі - владика Василь Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський та владика Діонісій Ляхович, делегат Апостольського екзархату для українців-католиків візантійського обряду, що проживають в Італії».

Нагадаємо, що 11 грудня 2015 року у Ватикані було повідомлено про те, що Святіший Отець поблагословив рішення Синоду Єпископів УГКЦ про створення Кам’янець-Подільської єпархії з осідком в м. Хмельницькому, виокремивши її з території Тернопільсько-Зборівської архиєпархії та підпорядкувавши її цьому митрополичому осідкові. До призначення єпарха адміністратором цієї єпархії був митрополит Тернопільсько-Зборівский архиєпископ Василій Семенюк. За інформацією інформаційного ресурсу Синоду Єпископів УГКЦ, єпархія охоплює Хмельницьку область. Назва єпархії походить від м. Кам’янця-Подільского, однак осідок єпископа розташований в м. Хмельницькому. Єпархія межує із Чернівецькою єпархією на півдні, із Бучацькою єпархією та Тернопільсько-Зборівською архиєпархією на заході, із Луцьким екзархатом на півночі та із Київською архиєпархією на сході. Єпархія розділена на Хмельницький і Кам’янець-Подільський протопресвітерства.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую