ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницьке ДБР розслідувало понад тисячу військових злочинів

Суспільство 1442
У ДБР підбивали підсумки діяльності за перший рік роботи
У ДБР підбивали підсумки діяльності за перший рік роботи. Фото: автора

Управління звітувало за рік роботи.

Рік тому розпочало роботу територіальне управління Державного бюро розслідувань розташоване в місті Хмельницькому. Його сфера діяльності — злочини вчинені посадовцями, суддями, прокурорами, правоохоронцями, військові злочини.

«Територіальне управління ДБР розташоване у Хмельницькому поширює свою діяльність у п’яти областях — Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій. Територія, на якій ми проводимо нашу роботу є максимально великою у порівнянні з іншими територіальними управліннями. У нас дуже багато робити, слідчі завантажені справами. Вони не тільки збирають докази, а й зупиняють кримінальні правопорушення, злочинні схеми», - розповів під час брифінгу директор теруправління ДБР у Хмельницькому Сергій Палатов.

Як повідомив перший заступник директора, керівник слідчого управління Сергій Кушнір, коли розпочинали здійснювати перші досудові розслідування, то в штаті управління було 19 слідчих. На сьогодні їх 40, ще на п’ять посад проводять конкурс.

«Станом на 27 листопада цього року ми здійснювали досудове розслідування у 2515 кримінальних проваджень, 943 з них відкрило ДБР, 1572 провадження — отримали по підслідності від інших правоохоронних органів. Основна їх маса була відкрита щодо правоохоронців (понад 720 справ) та військові злочини (1100). За рік роботи ДБР оголосило 852 підозри, скерувало до суду 475 обвинувальних актів, з них 408 стосуються військових злочинів», - зазначив Сергій Кушнір.

За його словами, упродовж року ДБР викрило, згідно з їхніми критеріями, 34 резонансних справ, у 13 з яких завершили досудове розслідування. Зокрема виявили факт незаконного ввезення на митну територію партії контрабандних цигарок – найбільшу за часи незалежності. За попередніми підрахунками, вартість вилученого товару склала понад 70 мільйонів гривень, а державному бюджету могло бути завдано збитків 124 мільйони гривень.

Окрім того, ДБР до резонансних справ відносить припинення виготовлення фальсифікованої продукції, коли вилучили понад 35 тонн алкоголю відомих брендів, а також шість тонн спирту. Вартість вилученого – понад 15 мільйонів гривень. Також викрито рейдерське захоплення гранітного кар’єру.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую