ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відбудеться вечір-спомин Павла Дияка, який загинув на Сході

Суспільство 1798
Усіх небайдужих запрошують вшанувати пам
Усіх небайдужих запрошують вшанувати пам'ять Героя. Фото: з архіву

Хмельничан запрошують вшанувати пам'ять Героя.

Вечір пам'яті Павла Дияка відбудеться завтра, 27 листопада у Хмельницькій спеціалізованій загальноосвітній школі №1, де навчався боєць. Про це повідомляють у пресслужбі міської ради. 

Нагадаємо, прикордонник загинув 12 липня 2014 року у районі села Маринівка, що на Донеччині. Його БТР підірвався на фугасній міні.

У 2015 році на фасаді школи №1 було встановлено меморіальну дошку на честь військовослужбовця, а на території Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького був встановлений меморіал на його честь. Тоді, за особисту мужність і героїзм, Павла Дияка було нагороджено Орденом «За мужність ІІІ ступеня» посмертно. Також, у 2016 році депутати Хмельницької міської ради присвоїли загиблому звання почесного громадянина міста.

Згадати подвиг військовослужбовця, висловити співчуття та вдячність родині запрошують усіх небайдужих прийти завтра, 27 листопада о 16:00 до Хмельницької спеціалізованої школи №1 (вулиця Староміська, 1). Початок о 16:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Робота для вас

  Так  Ні, дякую