ye-logo.v1.2

Патрульні Хмельниччини повідомили, скільки службових авто стали учасниками ДТП

Суспільство 2696
У період з 2018 року по жовтень 2019 року у дорожньо-транспортні пригоди потрапило 16 службових автомобілів
У період з 2018 року по жовтень 2019 року у дорожньо-транспортні пригоди потрапило 16 службових автомобілів. Фото: ілюстративне з tsn.ua

Правоохоронці наразі не можуть експлуатувати 11 автомобілів через технічну несправність.

Із 43 службових автомобілів, які є у розпорядженні управління патрульної поліції у Хмельницькій області, 11 є у неробочому стані. Цю інформацію сайт «Є» отримав від начальника управління патрульної поліції у Хмельницькій області Олег Роо, як відповідь на інформаційний запит.

Відтак, усю територію обслуговування (а це місто Хмельницький, автодорога Н03 «Житомир – Чернівці» від міста Хмельницького до Чернівецької області та автодорога М12 «Стрий-Знам’янка» на території області) патрулює 32 автомобілі (на момент отримання відповіді на запит – прим. авт).

«Через те, що така кількість патрульних авто не працюють, збільшується навантаження на екіпажі. Однак, усі обов’язки, які покладені на наше управління, ми виконуємо. За останні три роки ми отримали 28 службових транспортних засобів. Машини ламаються, потрапляють у ДТП. У період з 2018 року по жовтень 2019 року у дорожньо-транспортні пригоди потрапило 16 службових автомобілів. Дев’ять аварій сталися з вини патрульних. Дані особи понесли адміністративну та дисциплінарну відповідальність. Щодо автомобілів, то вони усі застраховані і вразі ДТП, нам відшкодовують гроші на їх ремонт. За два останні роки ми отримали від страхових компаній 288 тисяч 127 гривень 48 копійок», - повідомив Олег Анатолійович.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую