ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2020

У Хмельницькому визначили нових перевізників на маршрутах громадського транспорту

Суспільство 5110
Перевізники почнуть роботу на маршрутах з 27 грудня
Перевізники почнуть роботу на маршрутах з 27 грудня. Фото: з архіву

На ринку перевезень міста з’явився новий "гравець".

Сьогодні, 31 жовтня у Хмельницькому відбувся конкурс перевізників. Їх обирали на маршрути, які обслуговувались тимчасовими перевізниками. Таких маршрутів було 19. На чотири маршрути не подали жодної пропозиції, тож маршрути №15, 17, 28, 32 залишились з тимчасовими перевізниками. Інші 15 маршрутів отримали нових перевізників, з якими будуть укладені договори на 1 і 5 років, у залежності від того на скільки транспорт відповідає вимогам конкурсу. Безпосередньо конкурс відбувся лише на маршрут №2 – на нього подались одразу два перевізники.

«На маршрут №2 подалось два претенденти - це Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» та приватне підприємство «Автогаз Захід». За результатами конкурсу по бальній системі «Автогаз Захід» набрало 82 бали, проти 30 балів «Електротрансу». Перевагами приватного підприємства стали низькодолі, великогабаритні автобуси, які працюють на газу», - розповідає виконуючий обов’язки начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев.

Тож вісім автобусів підприємства «Автогаз Захід» обслуговуватиме маршрут №2 (Ракове – Гречани), протягом наступних п’яти років. За інформацією ресурсу «Youcontrol», підприємство зареєстровано в 2004 році у Хмельницькому, зі статутним капіталом 4 мільйони гривень. Директором підприємства є Ігор Глущенко, а засновником Михайло Пухкий. Останній є засновником ще декількох підприємств у Хмельницькому та Красилові. Одне з них - ТОВ «Автопілот» у 2017 році теж подавалось на конкурс хмельницьких перевізників. Тоді через брак необхідної кількості автобусів до конкурсу підприємство не допустили.

На інші 14 маршрутів було подано по одній заявці. За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, жодного переобладнаного транспортного засобу до конкурсу не допустили. Головною проблемою деяких перевізників є те, що транспорт не обладнаний для перевезення маломобільних груп населення (з ними укладені договори на 1 рік). Перевізники почнуть роботу на маршрутах з 27 грудня цього року. А поки результати конкурсу має затвердити виконавчий комітет Хмельницької міської ради.

Тож результати конкурсу наступні:

Маршрут №2 Ракове – Гречани: ПП «Автогаз-Захід» (договір на п’ять років).

Маршрут №2а Ракове – Гречани: ФОП Марценюк (договір на п’ять років).

Маршрути №27 Озерна - Ружична, №55 Лезневе - Ракове, №19 Ракове – Озерна, №43 Керамзитовий завод - Лезневе, №9 Староміська – Лезневе-2: ТОВ «Рембуд-транс» (договір на п’ять років).

Маршрути №23 Катіон – Книжківці, №50 Волочиська –Заводська: ТОВ «Рембуд-транс» (договір на один рік).

Маршрути №20 Катіон – Лезневе, №52 Катіон – Ракове: КП «Електротранс» (договір на один рік).

Маршрути №15 Залізничний вокзал – Речовий ринок, №17 Речовий ринок – ринок Дубове, №28 вулиця Північна – Лезневе, №32 Ракове – Автостанція № 1: тимчасові перевізники (договір на три місяці).

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую