ye-logo.v1.2

Хмельницький виконком вирішив долю міського зоокуточка

Суспільство 3333
Автори петиції переконані, що тварини у хмельницькому зоокуточку живуть у жахливих умовах
Автори петиції переконані, що тварини у хмельницькому зоокуточку живуть у жахливих умовах. Фото: з архіву редакції

Електронна петиція про його закриття набрала понад 500 підписів хмельничан.

Сьогодні, 28 листопада, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради розглянули електронну петицію присвячену зоокуточку, який працює на території парку імені Михайла Чекмана. У ній хмельничани просять міську владу закрити його.

Електронна петиція «Закриття міського зоокуточка» набрала необхідну кількість голосів для розгляду виконавчим комітетом ще 5 серпня цього року.

«Тварини там у жахливому стані, хворі й кволі, лежать і тихенько чекають на порятунок або ж на свій кінець. Їжа у цих тварин — гниле м’ясо, яке обсіли мухи! Клітки вже майже прогнили. У зоокуточку можна побачити птаха з відбитим оком, з якого йде кров, овечок, які лежать у тісних вольєрах майже нерухомо, черепах, які знаходяться в надто тісному басейні», — йдеться у тексті петиції.

Втім, члени виконавчого комітету вирішили відмовити у задоволенні цієї петиції.

За словами члена виконкому, начальника міського управління житлово-комунального господарства Василя Новачка, закривати зоокуточок є недоцільним. У ньому дійсно перебували старі, хворі ведмеді. Проте у жовтні їх перевезли до реабілітаційного центру.

«Звісно, багатьох тварин у зоокуточку не можна назвати «здоровими», адже туди вони потрапили вже пораненими або травмованими. Їх там підліковують, але, якщо у птаха немає ока, воно у нього не відросте, — розповідає Василь Новачок. — Фактично для більшості тварин наш зоокуточок став можливістю залишитися в живих. Тому цю петицію варто відхилити».

Нагадаємо, також сьогодні виконком затвердив відкриття нового тролейбусного маршруту №4 сполученням «Катіон-Ракове». Завдяки тролейбусам на автономному ходу він фактично з’єднає мікрорайони Дубове та Ракове.

Читайте також: Хмельницький – святковий: в центрі міста з’явилась нова інсталяція

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую