ye-logo.v1.2
23 Січня, 2020

Хмельничан та гостей міста запрошують до участі в Різдвяному фотоконкурсі

Ірина ОЛІЙНИК Суспільство 810
Хмельничан та гостей міста запрошують взяти участь у фотоконкурсі на тему Різдва
Хмельничан та гостей міста запрошують взяти участь у фотоконкурсі на тему Різдва. Фото: khm.gov.ua

Взяти участь можуть як професіонали, так і аматори.

Хмельничан та гостей міста запрошують взяти участь у фотоконкурсі на тему Різдва. Учора, 28 листопада, виконавчий комітет Хмельницької міської ради ухвалив рішення про проведення фотоконкурсу «Різдвяний Хмельницький». Проходитиме такий конкурс у місті вдруге.

«До участі у конкурсі запрошуємо професійних фотографів й аматорів фотомистецтва незалежно від віку, а також дітей віком до 17 років. Термін подачі фотографій – з 2 грудня 2019 року до 9 січня 2020 року», - повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Додають, що фотоконкурс «Різдвяний Хмельницький» має на меті стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності жителів та гостей міста. Тож запрошують усіх фотографів взяти участь у конкурсі та поділитися із хмельничанами та гостями міста своїм баченням новорічно-різдвяної краси міста над Бугом.

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно заповнити лист-заявку та надіслати її разом із фото на електронну адресу: misto-hm@ukr.net з поміткою «На фотоконкурс». Учасник фотоконкурсу може подати не більше 10 фотографій.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую