ye-logo.v1.2

Одесит очолить Міжрегіональне управління юстиції в Хмельницькому

Суспільство 4679
Анатолій Буряченко очолить Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)
Анатолій Буряченко очолить Центрально-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) . Фото: www.newminjustkonkurs.com

Центрально-Західне міжрегіональне управління поширюватиме свою діяльність у трьох областях.

У жовтні цього року Кабінет Міністрів України схвалив постанову, якою кількість головних територіальних управлінь юстиції по Україні скорочується з 27 до 8. Таким чином, було створено Центрально-Західне міжрегіональне управління (м. Хмельницький), яке обслуговуватиме крім Хмельниччини ще Вінниччину та Житомирщину. Про це йдеться на сайті Мін'юсту.

«Скорочення теруправлінь оптимізує систему територіальних органів Міністерства юстиції, покращить контроль за їхньою роботою, забезпечить ефективне виконання покладених на Міністерство завдань та раціональне використання державних ресурсів. Територіальні органи Міністерства юстиції, які ліквідуються, продовжують здійснювати повноваження до завершення утворення міжрегіональних територіальних органів», - йдеться у повідомлені.

Наприкінці листопада завершився конкурс на посади керівників міжрегіональних управлінь юстиції. Очолювати Центрально-Західне міжрегіональне управління одесит Анатолій Миколайович Буряченко. Згідно з інформацією опублікованою у конкурсній заявці Анатолія Миколайовича, він закінчив Одеську державну морську академію за спеціальністю «Правознавство». Працював юристом, а з 2008 року по теперішній час є фізичною особою – підприємцем (консультування з питань комерційної діяльності та управління), має власну адвокатську контору.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую