ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

На Хмельниччині бомбардувальники тренуються у дозаправці в повітрі (ВІДЕО)

Юна МІТРАШКО Суспільство 2892
Виконували польоти найкращі екіпажі «сушок»
Виконували польоти найкращі екіпажі «сушок». Фото: mil.gov.ua

Подібні польоти не проводили понад 20 років.

У бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, що у Старокостянтинові, екіпажі на літаках Су-24М, Су-24МР і Л-39 виконували вильоти вдень і вночі, спрямовані на відновлення й підтримання навичок пілотування у зоні та за маршрутами. Як повідомляє пресслужба Міністерства оборони, родзинкою польотів стали вильоти з контрольним випробуванням уніфікованого підвісного агрегату заправки — УПАЗ. Виконували ці польоти найкращі екіпажі «сушок». Адже подібні польоти з дозаправкою у повітрі не проводили понад 20 років.

«Літак-заправник Су-24М, пілотований фахівцями Державного науково-дослідного інституту ВСОВТ полковником Сергієм Чижом та підполковником Віталієм Шуляком успішно провів контактування із «сушкою», пілотованою військовими льотчиками, які мають досвід дозаправки у повітрі літаків цього типу – заступником командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним та начальником авіації повітряного командування «Захід» полковником Сергієм Близнюком», - йдеться у повідомленні.

Довідково: дозаправка в повітрі — є важливим елементом бойової підготовки авіації, дозволяє виконувати завдання для забезпечення необхідного радіусу застосування літаків тактичної авіації, зокрема Су-24М (МР). 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую