ye-logo.v1.2
24 Січня, 2020

Прогноз погоди на тиждень: весняний грудень триває

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2421

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У суботу прогнозують 8 градусів тепла.

Погода на Хмельниччині цього тижня буде без значних морозів. Вдень будуть плюсові температури, а вночі прогнозують незначні заморозки.

За повідомленням Українського гідрометеоцентру, у вівторок та середу варто очікувати від 2 до 4 градусів тепла у день, вночі стовпчики термометрів опустяться до -1 градуса. На декілька градусів тепліше буде у четвер та п’ятницю. На вихідні синоптики прогнозують опади у вигляді дощу та снігу та температуру вище +8 градусів.

Сайт «Гісметео» попереджає про дощовий вівторок, мінливу хмарність у середу та четвер, п’ятницю зі снігом та дощем та суботу та неділю зі зливами.

Ресурс «Синоптик» прогнозує для жителів Хмельниччини весняний грудень:

У вівторок, 10 грудня, сонце в цей день буде рідко з’являтися з-за хмар. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дрібний дощ. Повітря прогріється до +5 градусів удень, вночі опуститься до 2 морозу.

В середу, 11 грудня, протягом усього дня погода буде похмурою. Уночі піде дрібний дощ, який ще до ранку закінчиться. Більше опадів не передбачається. Вдень прогнозують +2, вночі термометр покаже нуль градусів.

У четвер, 12 грудня, хмарна погода буде триматися до самого вечора. Уночі, можливо, пройде дрібний дощ. Увесь день, починаючи з ранку, мине без опадів. Вдень буде +3, вночі прогнозують +1.

В п’ятницю, 13 грудня, протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Нічний дрібний дощ зі снігом до ранку може посилитися, але незабаром повинен припинитися. Денна температура сягне поділки +4 градуси, вночі опуститься до нуля.

У суботу, 14 грудня, протягом усього дня буде триматися хмарна погода. Починаючи з середини дня йтиме дрібний дощ, який до вечора стане ще сильнішим. Температура повітря підійметься до +8 градусів удень, вночі опуститься до +4.

В неділю, 15 грудня, з ранку до самого вечора небо буде вкрите хмарами. Уночі очікується сильний дощ, вранці - дощ зі снігом, який поступово слабшатиме і до вечора повністю припиниться. Вдень термометр покаже +3 градуси, вночі -1.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую