ye-logo.v1.2

Київська компанія створить проєкт реконструкції хмельницького аеропорту

Суспільство 4315
Проєктно-кошторисна документація дозволить хмельницькому аеропорту претендувати на державне фінансування
Проєктно-кошторисна документація дозволить хмельницькому аеропорту претендувати на державне фінансування. Фото: з архіву редакції

Виготовлення проєктно-кошторисної документації коштуватиме майже 10 мільйонів гривень.

Днями комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» уклало договір з ТОВ «Інститут Укрдорпроект» на розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції аеродромного комплексу з продовженням штучної злітно-посадкової смуги на 500 метрів. Відповідна інформація була опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Як раніше зазначав директор КП «Аеропорт Хмельницький» Валерій Сорока, створення проєктно-кошторисної документації дозволить залучити державне фінансування на реконструкцію летовища. У ній має бути подане комплексне бачення реконструкції аеродрому. Зокрема, злітно-посадкової смуги з її продовженням на 500 метрів, руліжної доріжки, перону, світлосигнальної системи, водовідведення тощо.

«Під час розроблення проєктно-кошторисної документації експерти проведуть георозвідувальні роботи. Завдяки цьому дізнаємося, де саме залягають підземні води. Таким чином зможемо створити дренажну систему, щоб унеможливити майбутнє руйнування злітно-посадкової смуги», — розповів Валерій Сорока.

Тендер на виготовлення цієї проєктно-кошторисної документації проводився повторно. Перші торги не відбулися, адже на участь на них подалася лише одна компанія — товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут Укрдорпроект». Втім, саме це товариство здобуло перемогу в повторному тендері.

ТОВ «Інститут Укрдорпроект» запропонувало найменшу ціну на виготовлення проєктно-кошторисної документації. А саме — 9 мільйонів 930 тисяч гривень. Пропозиція його єдиного конкурента — державного підприємства «Південдіпрондіавіапром» не відрізнялася від очікуваної вартості робіт, тобто 10 мільйонів гривень.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Інститут Укрдорпроект» зареєстрований у Києві. Його кінцевими бенефіціарними власниками є Корецький Андрій Сергійович, Корецький Сергій Степанович і Гуджабідзе Гоча Романович. Останній офіційно зареєстрований у Донецьку.

До цього часу ТОВ «Інститут Укрдорпроект» вже створював подібну документацію для українських летовищ. Наприклад, торік майже за дев’ять мільйонів гривень товариство виготовило проєкт реконструкції льотної зони №2 столичного міжнародного аеропорту «Бориспіль». Крім того, ТОВ «Інститут Укрдорпроект» в різні роки співпрацювало з Одеським, Вінницьким і Сумським аеропортами.

Кінцевим терміном подання готової проєктно-кошторисної документації для КП «Аеропорт Хмельницький» визначено 31 грудня 2020 року. Її розробку порівно мають профінансувати міський та обласний бюджети.

Нагадаємо, цього року на території місцевого летовища було відновлено освітлення та створено ґрунтовий злітно-посадковий майданчик для малої авіації. Крім того, комунальне підприємство отримало перші доходи.

 

Читайте також: Хмельницькі комунальники шукають підприємство, яке відремонтує «Колесо огляду»

 

Коментарі:

Віталій Українець 09.12.2019 17:53

статуний фонд Укрдорпроекту 1000грн.Зареестрована в Донецьку.дуже "серйозна" фірма!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую