ye-logo.v1.2
21 Січня, 2020

На роботу попутками: чому хмельничани не дочекались деяких маршруток

Юна МІТРАШКО Суспільство 3241
Затримка пов'язана з перевіркою транспортних засобів одного з підприємств міста
Затримка пов'язана з перевіркою транспортних засобів одного з підприємств міста. Фото: Наталки Гарматюк

Містяни скаржаться, що транспорту чекали по 40 хвилин, а потім зупиняли попутки.

Сьогодні, 10 грудня, не всі маршрути громадського транспорту вийшли на дороги Хмельницького вчасно, чим створили незручності містянам та значне скупчення людей на зупинках. Про таку ситуацію сайту «Є» повідомили мешканці мікрорайону Ружична. Кажуть, після 40-хвилинного очікування на зупинці, де зібралось понад 30 людей, почали зупиняти рейсові автобуси та попутки, аби дістатися до центру міста. Також користувачі соціальних мереж скаржились на відсутність маршруту 27, 47 та 32.

В управлінні транспорту і зв’язку кореспонденту сайту «Є» пояснили, що така затримка пов’язана з перевіркою підприємства ТОВ «Рембудтранс». Її проводили співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління Нацполіції області. Перевіряли технічний стан автомобілів, які обслуговують маршрути.

«На підприємстві «Рембудтранс» сьогодні проводилась перевірка. Зранку туди приїхав екіпаж патрульної поліції. Перевірка була дуже прискіплива. Вона була незапланована, через що транспорт невчасно вийшов на маршрут», - коментує Сергій Шепурев, начальник управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради.

Натомість у поліції пояснюють, що перевірка проходила згідно з функціональними обов’язками, не займала багато часу. За час перевірки правоохоронці склали сім протоколів про адміністративні порушення на водіїв.

«Сьогодні працювали співробітники відділу безпеки дорожнього руху управління Нацполіції області, вони здійснювали перевірку транспортних засобів, які надають послуги з перевезення пасажирів. До відповідальності сьогодніпритягнули сім водіїв. В постановах зазначались такі правопорушення як непрацюючий спідометр, переобладнання, що не відповідають вимогам стандартів, непрацюючі звукові сигнали. Всі водії притягувалися вперше. Сума штрафу, яка накладається на водіїв, - 680 гривень», - коментує Роксолана Вавринюк, поліцейська роти №4 батальйону управління патрульної поліції в Хмельницькій області.

Додає, що такі перевірки є функціональним обов’язком співробітників відділу безпеки дорожнього руху управління Нацполіції області, тому згідно з ними, їх проводитимуть і надалі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую