ye-logo.v1.2
20 Січня, 2020

Ярмолинецький суд оштрафував водія, якого позбавили права керування автівкою

Олександр НІКІТІН Суспільство 542
Чоловік не раз сідав за кермо на підпитку та ще й без водійських прав
Чоловік не раз сідав за кермо на підпитку та ще й без водійських прав. Фото: stock.adobe.com

Чоловік сідав за кермо, не маючи на це право.

Ще в жовтні 2017 року Ярмолинецький районний суд вперше позбавив місцевого мешканця водійського посвідчення на рік та оштрафував на 10 тисяч 200 гривень. А все через нетверезе водіння. Утім, це не зупинило його.

Вже в лютому 2018 року, обвинувачений сів за кермо автівки в стані алкогольного сп’яніння, за що був покараний Хмельницьким міськрайонним судом - штраф 20 тисяч 4000 гривен та позбавлення права керування транспортними засобами строком на три роки.

Проте, вілтку цього року його декілька разів ловили за кермом автомобіля «ВАЗ-21013» без водійського посвідчення. Інколи, й в нетверезому стані. Тому цього разу він постав перед судом за умисне невиконання судового рішення. Чоловіку загрожували штраф від 8,5 тисяч до 17 тисяч гривень, або навіть позбавленням волі на строк до трьох років. Утім, між ним та прокурором була затвердена угода про визнання винуватості. А отже, Ярмолинецький районний суд затвердив її. А відтак ухвалив оштрафувати чоловіка на 10 тисяч 200 гривень.

На вирок може бути подано апеляційну скаргу в Хмельницький апеляційний суд через Ярмолинецький районний суд протягом тридцяти днів з моменту його проголошення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую