ye-logo.v1.2
25 Травня, 2020

Кам’янчанка потрапила до фіналу відомого кулінарного шоу

Суспільство 5412
Кам'янчанка пройшла у фінал
Кам'янчанка пройшла у фінал "Майстер-шефа". Фото: stb.ua

Жінка змагається за перемогу в проєкті «МастерШеф».

Днями вийшов новий випуск кулінарного шоу «МастерШеф»-9, який транслюється на каналі СТБ. Тиждень за тижнем кулінари-аматори проходили випробування, боролися один з одним за перемогу в шоу. Серед них 28-річна Лілія Сорокіна з Кам’янця-Подільського.

Минулого тижня учасники проєкту змагалися за місце у фіналі. У підсумку до наступного етапу пройшли семеро кулінарів. Вдалося це і кам’янчанці. Чи зможе Лілія вибороти місце у суперфіналі шоу, стане відомо наступної п’ятниці, 20 грудня. Тоді відбудеться трансляція фіналу «МастерШефа».

Як повідомляється на сторінці проєкту, Лілія Сорокіна за освітою перукар, але з 18-ти років працювала у сфері розваг: арт-директором нічного клубу, адміністратором розважального комплексу, керуючою готельно-розважального комплексу. Для кам’янчанки кухня та кулінарне мистецтво – добре знайомі слова ще з дитинства, адже її покійна мама все життя працювала у кращих ресторанах міста. Сестра також працює кухарем і дівчину завжди тягло йти, так би мовити, по династії. Ліля втомилася від життя у маленькому місті, хоче розвиватися як особистість та кулінар. Анкету на участь у «МастерШеф» потайки від Лілі заповнили її подруги. Для дівчини проєкт – шанс почати нове життя.

Читайте також: Полончанка увійшла в п'ятірку кращих в реаліті «Топ-модель по-українськи».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую