ye-logo.v1.2
27 Січня, 2020

Топ-модель по-українськи: дівчина з Хмельниччини покинула проєкт

Даша ПАСТЕРНАК Суспільство 4544
Юна полончанка щавершила змагання у модельному проєкті
Юна полончанка щавершила змагання у модельному проєкті. Фото: topmodel.novy.tv/ua

Дарина Герасимчук дійшла до п’ятірки кращих.

Вчора, 6 грудня, на Новому каналі вийшов черговий випуск модельного реаліті «Топ-модель по-українськи», де за перемогу в проєкті змагаються п’ятеро юних моделей. Серед них - 17-річна дівчина з Полонного Дарина Герасимчук.

Цього тижня учасниці реаліті вирушили у відрядження в Туреччину, де для них підготували чергову порцію незвичайних завдань. Експерти вирішили перевірити моделей на міцність. У першому завданні дівчатам довелося по черзі дефілювати краєм басейну та гарно зануритися у воду. А коли всі були в басейні, їм потрібно було скласти фігуру і виконати елементи з синхронного плавання.

На думку експертів, Дарина із цим випробуванням погано впоралася. «Якщо ми говоримо про частину дефіле, Дарина взагалі знехтувала цією частиною», – заявила ведуча проєкту Алла Костромічова.

«Це можна було знімати і викладати в Інтернет, як невдалі стрибки в басейн», - додав після виходу Дарини Володимир Демчинський.

Наступним завданням дівчат було прорекламувати турецький курорт. Відеоролик учасниць складався з двох частин, кожна з яких мала свій настрій. Щоправда, моделям довелося позувати на камеру в шубах під палючим сонцем. Цього разу полончанка не змогла впоратися із випробуванням. Багато дублів, зауважень та забуті слова довели дівчину до сліз.

Останнє завдання тижня було чи не найефектнішим. Моделі, вбрані у яскраві сукні з довгим шлейфом, взяли участь у фотосесії на драбині повітряної кулі. Переживання Дарини знову далися в знаки, і вона не змогла впоратися із поставленими цілями.

На жаль, казкова фотосесія на повітряній кулі стала останньою для юної полончанки. До цього випуску всі дівчата, які потрапляли в номінацію, боролися за право залишитися у проєкті у випробуванні «Останній шанс». Але в Туреччині правила реаліті змінилися. Дівчат залишилося лише п’ять, тому номінацій більше не буде. За рішенням експертів, Дарина Герасимчук стала найслабшою учасницею проєкту.

«Я відразу розуміла, що перебуваю в зоні ризику, – сказала Дарина Герасимчук. – Просто в якийсь момент я дуже втомилася і не змогла зібратися. Коли я йшла на телекастинги, навіть подумати не могла, що потраплю на проєкт. А в результаті дійшла до п’ятірки. Для мене було великим щастям перебувати тут».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую