ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

PR Для пацієнтів обласної дитячої лікарні диво трапляється

Суспільство 985

Маленькі подоляни, яким доведеться зустрічати Новий рік у лікарняній палаті, не залишаться без уваги.

“Новий рік найкраще зустрічати не в лікарняних палатах, а в колі сім’ї. Тому в нас є таке правило - всіх, хто може обійтися без стаціонарного лікування, виписуємо додому. А для тих, кому важливо продовжити лікування в стаціонарі, влаштовуємо свято самі - ставимо ялинку, готуємо спеціальне святкове меню. В Новорічну ніч в лікарні залишаються «найважчі» діти, близько сотні пацієнтів. І саме до цих діток 1 січня за ініціативи благодійного фонду ПриватБанку приходять Дід Мороз, Снігуронька, аніматори і дарують дітям подарунки, - розповідає Віра Іванівна Руда, головний лікар Хмельницької обласної дитячої лікарні, відповідаючи на запитання про акцію ПриватБанку “Звичайне диво”, яка вже три роки поспіль крокує обласними дитячими медзакладами.

Мета акції від ПриватБанку та Mastercard - створити свято для важкохворих діток, які залишаються у стінах лікарні в новорічну ніч. Коли на зміну смутку приходить радість, тоді й хвороба швидше відступає. Це підтверджує і головний лікар.

“Без оптимізму хворобу важко здолати, - каже Віра Іванівна. - Діти щасливі, коли до них приходить Дід Мороз, Снігуронька, інші казкові герої. У них оченята горять, вони хочуть відчути ту казку. Всі заглядають у червоні мішечки і нетерпляче чекають на подарунок. Кожна дитина у новорічну ніч сподівається на диво, і для наших пацієнтів диво трапляється”.

Благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” - це давній вірний партнер лікарні. Адже дбає про здоров’я маленьких подолян не лише в свята, а й в будні. Впродовж останніх чотирьох років фонд закупив для обласної лікарні низку дороговартісного обладнання: біохімічний аналізатор автоматичний, аналізатор газів крові, гематологічні аналізатори, аналізатор сечі.

Передача обладнання Хмельницькій обласній лікарні. Архівне фото.

Обладнання, яке було передане Благодійним фондом ПриватБанку “Допомагати просто!”. Архівне фото.

“Ця апаратура нам вкрай необхідна, - зауважує головний лікар. - Завдяки обладнанню, ми можемо швидко та якісно діагностувати захворювання. А коли минулого року закупили для нас біохімічний аналізатор, то це було справжнє диво для всіх працівників медзакладу. Адже його вартість - понад два мільйони гривень! Таких подарунків нам ніхто не робив і про таке обладнання ми, звичайно, могли лише мріяти”.

Мрії здійснюються, співпраця продовжується і дива повинні траплятися.

І першого січня 2020 року “Звичайне диво” знову завітає до маленьких пацієнтів Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Довідково: До 31 грудня долучитися до акції “Звичайне диво” може кожен. За її умовами, на благодійність буде перераховуватися 1 гривня з кожної покупки карткою. Для участі потрібно лише зареєструватися на сторінці акції: https://promos.privatbank.ua/ua/blago-2019

Дітки, які новорічну ніч вимушені будуть провести в обласній лікарні, отримають подарунки.
 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую