ye-logo.v1.2
27 Вересня, 2020

У Городку встановили багатофункціональні лавки-сонячні панелі

Суспільство 4024
Першу лавочку встановили в суботу, другу планують - в понеділок
Першу лавочку встановили в суботу, другу планують - в понеділок. Фото: Анатолія Матвєйцева

Місцеві кажуть, таких лавок в Україні, напевно, ще немає жодне місто.

У Городку завершили реконструкцію центральної площі, прикрасили головну ялинку, а в суботу, 28 грудня, встановили одну із двох багатофункціональних лавочок (ще одну встановлять у понеділок).

За словами депутата Городоцької міської ради Анатолія Матвєйцева, ці лавки антивандальні і багатофункціональні.

«Ідею встановити саме такі такі лавочки ми підгледіли в Хорватії. І коли в Городку взялися реконструювати центральну площу, захотіли, щоб і в нас такі лавочки стояли. Знайшли вихід на хорватську фірму, яка їх виготовляє і там нам сказали, що таких лавок в Україну вони ще не поставляли. Ми – перші українські покупці. Зазвичай їх закуповують у скандинавські і європейські країни. Унікальність їх в тому, що вони антивандальні, там немає жодної дерев’яної конструкції і вся лавка – це суцільна сонячна панель», – розповідає Анатолій Матвєйцев.

За словами депутата, антивандальна лавка облаштована як панелями безконтактної зарядки телефонів, так і USB-портами. Серед найпопулярніших і, напевно, найзатребуваніших функції – роздача wi-fi та панель із показниками температурного режиму і атмосферного тиску.

Лавочка - це суцільна антивандальна сонячна панель

«Інтернет у нас буде безкоштовним, він уже підключений і мережа називається «Наш Городок». Окрім цього лавки слугують і підсвіткою для площі. Влітку, коли більше сонця, освітлення працюватиме довше, десь до опівночі, а взимку – декілька годин після 18:00. Там ще багато інших функції і всі вони працюватимуть за однієї умови – якщо молодь і всі городоччани будуть бережно ставитися і користуватися цим майном», – каже Анатолій Матвєйцев.

Коштують лавочки, разом із доставкою і розмитненням трохи більше двохсот тисяч гривень, однак, як запевняють у міській раді, з бюджету не виділяли жодної копійки. Усі кошти - спонсорські. 

Читайте також: У Хмельницькому встановили арт-лавки із самчиківським розписом (ФОТО)

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую