ye-logo.v1.2

Щурик з мила – це корисний та милий подарунок на Новий рік

Суспільство 2773
Мильні мишки можна зробити власноруч
Мильні мишки можна зробити власноруч. Фото: з архіву Віри Шиміліної

Миловар Віра Шиміліна запевняє, що такі сувеніри спочатку тішитимуть своєю красою, а вже згодом їх можна буде використати за призначенням.

Символом прийдешнього 2020 року буде Білий Металевий Щур, а оскільки цей гризун – практична тваринка, новорічний подарунок теж має бути практичним і корисним. Під це визначення підходить мило ручної роботи. А якщо воно буде оформлене ще й у вигляді мишки, то такий сувенір обов’язково сподобається господареві року. Його можна придбати у миловарів або ж зробити власноруч.

«Спеціалізовані магазини вже давно оновили асортимент і пропонують різноманітні товари для приготування новорічних виробів із мила. Там можна придбати пластикові та силіконові форми у вигляді пацючків та мишей, водорозчинні малюнки із зображенням гризунів й іншою святковою тематикою, — каже Віра Шиміліна. — Мило ручної роботи – це витвір мистецтва, в який майстер вкладає часточку душі й творчого таланту. Навчитися його варити досить легко, а коли у вас є натхнення та креативні ідеї – це ще й дуже приємна справа, яка може стати цікавим хобі. Саме миловаріння відволікає мене від основної роботи. Таке собі перезавантаження».

Віра Віталіївна запевняє, що щурик з мила або в милі – це корисний та приємний подарунок на новорічно-різдвяні свята, від якого точно всі будуть у захваті. Адже спочатку мильні мишки тішитимуть своєю красою, а вже згодом їх можна буде використовувати безпосередньо за призначенням під час прийняття водних процедур. Особливо радіють фігуркам із мила діти: вони із задоволенням граються ними у ванній та часто миють руки навіть тоді, коли батьки їх робити це не просять.

«Перед початком миловаріння обов’язково продумайте дизайн виробів – колір, форму, розмір, аромат, — радить пані Віра. — Найпопулярнішим для оздоблення є сріблястий або золотавий глітер. Достатньо просто притрусити ним верхній шар мила, й воно стане дуже святковим та урочистим. Якщо плануєте дарувати вироби, то обов’язково подбайте про красиву упаковку — яскраві стрічки, мішуру, блискітки тощо. Важливою складовою будь-якого мила є аромат. Саме він доповнює виріб та створює відповідний настрій. Новорічних запахів для мила існує дуже багато. Мені найбільше до вподоби хвойні аромати, адже вони найбільше асоціюються в людей із Новим роком. На другому місці – цитрусові: мандарин, апельсин, лимон, грейпфрут, лайм. Новорічну гаму доповнюють аромати ванілі та інших спецій, таких як гвоздика, кардамон, аніс та кориця».

Майстриня розповідає, що основа для мила буває прозорою та білою. Перед розтоплюванням на водяній бані її краще порізати кубиками. Зручніше та швидше робити це в мікрохвильовці, але потрібно стежити, щоб майбутнє мило не перегрілося. Це призведе до утворення пухирців і погіршить його якість. «Мильна основа складається з рослинних олій та гліцерину. В процесі я додаю ще й інші складові, — ділиться пані Віра. — До прикладу, кава дарує милу темно-коричневий колір, а подрібнена календула — золотаво-помаранчевий. Різноманітні відтінки — жовтий, зелений, блакитний, рожевий — можна отримати завдяки додаванню в мильну основу косметичної глини. Готову суміш слід залити у формочку й дочекатися її повного застигання. Формочки бувають пластикові та силіконові. До того ж вдома в усіх гарних домогосподарок знайдеться, мабуть, безліч різних силіконових форм (для випікання, цукерок, льоду). Вони також підійдуть».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую