ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2020

Чим запам’ятався 2019 рік для хмельничан та на що сподіваються у наступному (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

Суспільство 632

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Кінець року — час підбиття підсумків і найбільш сміливих планів.

Наприкінці грудня робити підсумки року корисно для кожної людини: не залежно від роду занять, віку та соціального статусу. Таку пораду дає практичний психолог Наталія Ханецька і зауважує, що так кожен з нас зможете зрозуміти, що вдалося за цей рік, а що з важливого залишилося «поза кадром».

«Така собі ревізія у власних думках, в свідомості, голові допоможе критично оцінити, що треба негайно виправляти, і допоможе в наступному році приймати правильні рішення для покращення життя, - каже фахівець. – Ми часто дякуємо іншим і нечасто шукаємо приводи, щоб подякувати собі. Під час «ревізії 2019 року» запровадьте нову традицію – регулярно відповідати на запитання: за що я собі вдячна/вдячний? Для посилення ефекту є ще одне щоденне питання: що гарного сьогодні мені вдалося побачити/почути/спробувати/відчути? Знаходьте для цього декілька хвилин щодня, обдумуйте відповіді. Занотовуйте їх краще в блокнот, перечитуйте інколи. Ви побачите, ці два питання стануть точкою відліку для позитивного сприйняття себе та власного досвіду».

Для когось «Рік Жовтої Свині» був вдалим, для когось не дуже, проте усі, без винятку, вірять у краще майбутнє. На жаль, складна ситуація в країні відбивається на житті й настроях українців, проте, все ж таки, під бій курантів у новорічну ніч усі будуть щось загадувати та складати плани на майбутнє.

Яким був для хмельничан 2019 рік і на що вони сподіваються у Новому 2020 році, дізналися журналісти сайту «Є».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую