ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині деякі об’єкти отримають менше державних коштів, ніж планувалося

Суспільство 2329
Комісії довелося скоротити фінансування загалом на 28,7 мільйона гривень
Комісії довелося скоротити фінансування загалом на 28,7 мільйона гривень. Фото: ілюстративне likkasa.com.ua

Під скорочення фінансування потрапило чотири об’єкти.

Сьогодні, 10 січня, в Хмельницькій обласній державній адміністрації відбулося засідання комісії з відбору інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку в 2020 році.

Як зазначають на сайті облдержадміністрації, загалом Хмельниччині з Державного фонду регіонального розвитку мають виділити 286 мільйонів 854,5 тисячі гривень. Проте десять відсотків з цієї суми, тобто 28,7 мільйона гривень, мають бути зарезервовані для проєктів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету».

«Оскільки на минулому засіданні комісії усі заплановані кошти розподілено на перехідні об’єкти. Аби задовольнити вимогу Міністерства розвитку громад та територій України, довелося переглянути суми фінансування», — зазначає пресслужба Хмельницької облдержадміністрації.

Під зменшення фінансування потрапило чотири об’єкти. Зокрема, на 1,4 мільйона гривень менше виділять на проєкт реконструкції очисних споруд Віньківців, на 10 мільйонів гривень менше — на проєкт реконструкції навчального корпусу школи в Славуті, на 2,5 мільйона гривень менше — на проєкт реконструкції школи в селі Закупне Чемеровецького району та на 15 мільйонів гривень менше — на проєкт будівництва обласної дитячої лікарні.

«Розглянувши та обговоривши запропонований перерозподіл, члени комісії підтримали його шляхом голосування. Проте, зважаючи на важливість для Хмельниччини обласної дитячої лікарні, до рішення включили додатковий пункт. Він передбачає, що у разі уточнення проєктно-кошторисної документації чи економії, вільні кошти спрямують саме на будівництво медичного закладу», — повідомляють у Хмельницькій ОДА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую