ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському податківці виявили склад нелегального пального

Суспільство 4688

Вони вилучили майже чотири тисячі літрів дизелю.

За інформацією Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, правоохоронці виявили на території Кам’янця-Подільського склад, на якому зберігалися підакцизні товари. Проте він не був зареєстрований у системі електронного адміністрування для реалізації пального на території міста. Такою незаконною діяльністю займався місцевий житель.

Під час обшуку податківці вилучили з протиправного обігу 3 тисячі 900 літрів дизельного пального. Його вартість за ринковою цінною складає понад 100 тисяч гривень. Крім того, вони конфіскували місткості з автозаправною колонкою, орієнтовною вартістю 150 тисяч гривень.

«Місткості та обладнання, які використовували на незаконно встановленому акцизному складі, — демонтовано», — зазначає пресслужба ДФС у Хмельницькій області.

За цим фактом складено протокол за частиною 5 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення порядку провадження господарської діяльності).

Нагадаємо, також нещодавно правоохоронці закрили незаконну автозаправку в Полонному. Тоді з протиправного обігу вилучили 18 тисяч 650 літрів пального, орієнтовною вартістю 485 тисяч гривень.

Читайте також: У двох подолян видурили гроші при купівлі трактора та автозапчастин

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую