ye-logo.v1.2

На Хмельниччині військові відпрацьовували пілотування у складних погодних умовах

Суспільство 1077
Під час навчань пілоти вилетіли на літаках «СУ-24М», «СУ-24МР» та «Л-39»
Під час навчань пілоти вилетіли на літаках «СУ-24М», «СУ-24МР» та «Л-39». Фото: armyinform.com.ua

Пілоти вперше в цьому році підняли літаки у небо.

Як повідомляють в інформаційному агентстві Міноборони «АрміяINFORM», бригада тактичної авіації імені Петра Франка, яка дислокується в Хмельницькій області, провела першу льотну зміну у 2020 році. Аби виконати поставлені завдання, льотні екіпажі один за одним піднялися у небо на літаках «СУ-24М», «СУ-24МР» та «Л-39».

«Темою цієї зміни стало відпрацювання методики відновлення та підтримання навичок льотного складу з техніки пілотування навігації після перерви вдень і вночі у складних метеорологічних умовах. Екіпажі бригади виконували польоти у зоні пілотування та за маршрутами», — зазначають в інформаційному агентстві.

За інформацією «АрміяINFORM», попри несприятливі погоді умови інфраструктура аеродрому була вчасно та якісно підготовлена для проведення навчань. Під час виконання поставлених завдань місцеві пілоти змогли підтвердити свій високий професіоналізм.

«Варто зазначити, що за підсумками минулого року саме бригада тактичної авіації імені Петра Франка визначена найкращою в Повітряних Силах Збройних Сил України», — підкреслюють кореспонденти «АрміяINFORM».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую