ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський відзначив хмельничан державними нагородами

Суспільство 4178
Орден княгині Ольги ІІІ ступеня президент надав директорці хмельницького приватного підприємства
Орден княгині Ольги ІІІ ступеня президент надав директорці хмельницького приватного підприємства. Фото: stolychno.news

До списку нагороджених потрапили представники різних сфер.

Вчора, 21 січня, президент видав указ про відзначення державними нагородами українців за досягнення у різних сферах життя. До списку потрапило й четверо представників Хмельниччини.

Згідно з президентським указом, державні нагороди присвоїли за особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю.

Таким чином Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Володимир Зеленський нагородив Ворону Людмилу Михайлівну. Вона є директором приватного підприємства «М.В.К.», яке зареєстроване у Хмельницькому. За інформацією Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, це підприємство займається наданням в оренду нерухомості. Його засновником є Ворона Микола Володимирович, який також є кінцевим бенефіціарним власником хмельницького ТОВ «Торгівельно-сервісний центр «Кооператор».

Почесне звання «Заслужений вчитель України» очільник держави надав вчительці хмельницького навчально-виховного комплексу №10 Юхимович Оксані Антонівні. Вона працює у цьому навчальному закладі з 2002 року. Оксана Юхимович викладає там економіку.

Почесне звання «Заслужений лікар України» президент надав Демчук Лілі Яківні. Вона працює начальницею відділу моніторингу та розвитку охорони здоров’я департаменту охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації.

Також Зеленський надав почесне звання «Заслужений працівник транспорту України» Кушніренку Василю Дмитровичу. Той працює налагоджувальником колійних машин та механізмів виробничого підрозділу «Хмельницька дистанція колії» регіональної філії «Південно-Західна залізниця».

Читайте також: Президент призначив керівника хмельницького управління СБУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую