ye-logo.v1.2
7 Серпня, 2020

У Шепетівці зрізали дерева і потрощили лавочки

Суспільство 3377
Лавочки обіцяють відновити цього року
Лавочки обіцяють відновити цього року. Фото: з Фейсбуку

Керівництво спортивної школи пояснило, що відбувається.

«Жах, що коїться!», «Просто жах, напевно люди ніколи не навчаться цінувати працю інших людей, дуже сумно»… такі коментарі залишають у соціальних мережах шепетівчани, під інформацією про зрізання дерев на стадіоні. Що ж сталося? У Шепетівській міській раді повідомили, що на стадіоні «Локомотив», який на балансі дитячої юнацької спортивної школи, працівники комунального підприємства «Шепетівське ремонтно-експлуатаційне підприємство» зрізали дерева. В процесі роботи потрощили лавочки на стадіоні.

«Дерева були в аварійному стані і представляли загрозу для відвідувачів. Про зрізання дерев було рішення виконавчого комітету. Роботи виконували працівники міського комунального підприємства. Ми розуміли, що частина лавок буде пошкоджено, але по-іншому не було можливості провести розчистку», – пояснює директор ДЮСШ Євген Рибак.

За його словами, як тільки закінчать проводити розчистку території стадіону від дерев і дозволять погодні умови, будуть відновлювати лавочки. Робитимуть це за рахунок коштів, які планують виручити від продажу деревини.

«Як тільки закінчимо вирізати дерева, приступимо до ремонту лавок. В нас вже є покупець на дерева, які зрізаємо, а якусь частину продамо на дрова. За ці кошти ми відремонтуємо лавочки. Сподіваємося, що коштів вистачить, а як ні, то може ще хтось зі спонсорів допоможе», – каже директор.

На стадіоні росли 18 дерев, усі їх планують зрізати і продати

У Шепетівській міській раді кажуть, ці лавочки встановлювали у 2015 році силами громади. У цьому році їх поступово планують відновити. Скільки витратили коштів тоді і у скільки обійдеться відновлення лавок, не повідомили.

Читайте також: На території автопарку в Шепетівці виявили нелегальну заправку

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую