ye-logo.v1.2
21 Лютого, 2020

Поблизу Хмельницького зафіксували сказ: на Озерній щеплюватимуть домашніх тварин

Суспільство 1826
Тварин щеплюватимуть на Озерній
Тварин щеплюватимуть на Озерній. Фото: goodhouse.com.ua

Хворобу виявили у собаки.

У вівторок, 28 січня, на території Хмельницького району виявили тварину, хвору на сказ. Про це повідомляє заступник начальника Хмельницької міської державної лікарні ветеринарної медицини Дмитро Романець.

«На вулиці Лісогринівецькій біля будинку 3/1 представники громадської організації знайшли собаку і доставили її до міської лікарні ветеринарної медицини. У собаки запідозрили сказ і помістили у карантинне відділення, де вона 29 січня загинула. Лабораторні дослідження підтвердили, що тварина була хвора сказом», - додав Дмитро Дмитрович.

Оскільки вулиця Лісогринівецька межує із мікрорайоном Озерна, завтра, 31 січня, там щеплюватимуть домашніх тварин.

Мешканців мікрорайону просять доставити своїх собак та котів в район кінцевої зупинки, де зупиняються маршрутки 49а та 29а. Спеціалісти Хмельницької міської державної лікарні ветеринарної медицини проводитимуть щеплення тварин проти сказу з 8.00 до 10.00.

Довідка: Сказ – небезпечне вірусне інфекційне захворювання, що передається людині під час укусу або контакту зі слиною хворої тварини. Якщо Вас укусила тварина або її слина потрапила на Вашу шкіру чи слизові оболонки, головне – швидко промити рану (подряпину) водою з милом, обробити краї рани спиртовим розчином йоду, накласти стерильну пов’язку, ушкоджений одяг перед ремонтом обробити гарячою праскою і в цей же день слід звернутися до травматологічного пункту, який працює цілодобово. Єдиним захистом від хвороби є щеплення.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую