ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

На правах реклами Сучасна стінка в залу. На що звертати увагу

Суспільство 841
Стінка має включати в комплект декілька шаф для зберігання одягу зі зсувними або звичайними дверцятами
Стінка має включати в комплект декілька шаф для зберігання одягу зі зсувними або звичайними дверцятами. Фото: pinterest.com

У багатьох сучасних квартирах місця для зберігання всіляких речей не так і багато, але кожному господарю хочеться бачити своє житло стильним та красивим.

На допомогу в цій ситуації може прийти сучасна стінка. Меблі для залу такого роду являють собою набір різних корпусних елементів для створення вашої унікальної стінки. Якщо правильно обрати та купити стінку в залу, вона зможе стати справжньою перлиною в дизайні помешкання.

Особливості стінки для зали

Стінка-гірка має таку назву, тому що її елементи можуть бути побудовані в різній послідовності. Але все ж кожен набір повинен мати обов'язкові складові частини. Так, стінка має включати в комплект декілька шаф для зберігання одягу зі зсувними або звичайними дверцятами. В комплект також мають входити полички для книг, стійки, стелажі, скляні вітрини тощо.

Всі ці елементи можна розподілити по приміщенню або з урахуванням рекомендацій виробника, або на свій власний розсуд. Якщо із розташуванням стінки в приміщенні навряд чи виникнуть складнощі, то з вибором матеріалу, з якого виготовлено меблі, варто бути уважним.

Сучасні виробники віддають перевагу ДСП, пресованій плиті. Це відносно недорогий варіант, до того ж плити обов'язково ламінують, аби захистити їх від вологи та перепадів температури. Звісно, це найдешевший варіант і для багатьох він є оптимальним. Але плити можуть прослужити не так довго, як масив з натурального дерева.

Як варіант, можна розглянути стінку з панелей МДФ. Це екологічно чистий матеріал, він може бути також покритий ламінатом, але стінки з вищою ціною можуть бути покриті якісним лаком. Втім, найнадійніші стінки виробляють все ж з натуральної деревини.

Як визначитись з кольором стінки

Колір стінки не повинен конфліктувати з основним кольором стін та інших елементів декору. Також не варто скидати з рахунків власні вимоги до кольорової гами. Ба більше, кожний колір впливає на психіку людини та на її настрій по-своєму. Наприклад, класичний білий колір зможе доповнити будь-який основний колір.

Чорний колір підкреслить строгість інтер'єру, він буде пасувати до кабінету, або просторої зали. Меблі з пастельними тонами здатні активізувати розумову діяльність, а сині відтінки здатні активізувати концентрацію уваги.

Втім, користувачі частіше обирають природні кольори дерева. Дуже популярні горіхові, дубові, вишневі відтінки, але до темних кольорів варто ставитись обережно, вони зможуть зіпсувати загальну картину та зробити кімнату не дуже гостинною.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую