ye-logo.v1.2

На Хмельниччині громадяни незаконно приватизували 17 гектарів

Суспільство 1087
Громадяни двічі скоричтались правом отримання у власність безоплатної землі
Громадяни двічі скоричтались правом отримання у власність безоплатної землі. Фото: agroday.com.ua

Землі можуть повернути через суд.

Держгеокадастр в області затвердив документи про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства восьми земельних ділянок. Як повідомляють у прокуратурі області, розташовані землі на території Чабанівської, Копистинської, Давидковецької, Гелетинецької та Рідкодубівської сільських рад Хмельницького району.

«Виявилось, що на час прийняття вказаних рішень зазначені особи вже використали своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок цієї категорії в межах норм безоплатної передачі для даного виду використання. При цьому, всупереч вимогам Земельного кодексу України, при зверненні до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області вони надавали недостовірну інформацію про наявність права на безоплатну приватизацію», - йдеться у повідомленні.

Таким чином, земля загальною площею 17 гектарів вартістю близько 600 тисяч гривень поза волею держави неправомірно вибула з її власності. У зв’язку з цим прокуратур подала позов до суду з вимогами визнати зазначені накази Головного управління Держгеокадастру в області про надання у власність земельних ділянок недійсними.

Окрім того, розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість), досудове розслідування у якому проводиться слідчим підрозділом районного відділення Хмельницького відділу Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую