ye-logo.v1.2
26 Вересня, 2020

Реєстрація на ЗНО стартувала: як і де подати документи

Суспільство 1115
Реєстарція на ЗНО 2020 розпочалась
Реєстарція на ЗНО 2020 розпочалась. Фото: osvita.ua

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 21 травня тестуванням з математики.

В Україні сьогодні, 3 лютого, розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. Як розповідає методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, школярі та випускники коледжів, технікумів, закладів профтехосвіти, реєструються на базі своїх навчальних закладів. Мають це вони зробити до 17 березня, випускники минулих років мають час до 24 березня.

«Випускники минулих років можуть прийти на відкритий пункт безкоштовної реєстрації у місті Хмельницький – у Хмельницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом, що на проспекті Миру 101А. При собі потрібно мати копію паспорта, якщо він книжечкою, то тільки першої сторінка, два фото розміром 3*4, копію атестату. Якщо людина має диплом бакалавра чи молодшого спеціаліста, то потрібна копія додатку до диплома, де написано, що випускник прийшов курс середньої школи», - каже Ірина Ковальчук.

За її словами, також можна самостійно зареєструватись онлайн. Для цього потрібно зайти на сайт Українського центру оцінювання освіти й сформувати реєстраційну картку, куди вносять персональні дані. До картки додається два фото, одне з яких клеїться на картку відсилається до Вінницького регіонального центру оцінювання якості (21009, місто Вінниця, вулиця Київська, 46).

Для школярів обов’язкові предмети – українська мова та література, другий на вибір історія України або математика, і третій на вибір — математика, історія України, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька, французька мови. Загалом школярі можуть зареєструватись максимум на 4 тести. Ці ж предмети для здачі Державної підсумкової атестації (ДПА) у формі ЗНО мають складати студенти коледжів, технікум, профтехзакладів. Випускники минулих років можуть здавати українську мову і літературу, математику, історію України, англійську мову, іспанську мову, німецьку мову, французьку мову, біологію, географію, фізику, хімію на вибір.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую