ye-logo.v1.2
24 Вересня, 2020

Як поліція Хмельниччини вчить ділитись з іншими

Суспільство 944
Акція допоможе сформувати в дітей почуття милосердя до діток уразливих категорій
Акція допоможе сформувати в дітей почуття милосердя до діток уразливих категорій. Фото: cheline.com.ua

Правоохоронці започаткували соціальний проєкт для дітей.

На Хмельниччині започаткували соціальну акцію «Бандеролька дружби». Її мета подарувати радість та потрібні речі дітям які цього потребують. Ініціаторами акції виступили правоохоронці, а точніше працівники ювенальної превенції Хмельницького відділу поліції. За словами начальника відділу Сергія Цимбалюка, така акція допоможе сформувати в дітей почуття милосердя до діток уразливих категорій.

«Відверто кажучи завжди є речі, якими ми або наші діти не користуємося або розмір не підходить, або не знадобилось чи з інших причин вони просто лежать. Натомість, іншим дітям вони можуть стати у нагоді. Бандерольки отримають вихованці центрів соціально-психологічної реабілітації, діти які виховуються в інтернатних закладах, а також ті що перебувають в складних життєвих обставинах», - каже Сергій Цимбалюк.

Бандеролька дружби може містити будь-які невживані які речі – канцелярію, одяг, іграшки, засоби гігієни. Також дитина може вкласти туди лист з побажаннями чи виріб зроблений власними руками. Виключенням є лише продукти харчування.

Всі речі потрібно вкласти у знайдену вдома коробку, це може бути коробка з під взуття чи якогось подарунку. Далі її потрібно запакувати підручним матеріалом, підійде пакувальний папір, газета чи шпалери. На коробці потрібно зазначити для кого вона – хлопчика чи дівчинки, а також вікову категорію 4-7 років, 8-11, 12-15 або 16-18 років.
Коли бандеролька сформована її потрібно передати працівнику ювенальної поліції, вони є в кожному територіальному відділі поліції.

«Потім ми всі коробки узагальнюємо і формуємо на кожний заклад відповідно до кількості діток та їх віку. До участі в акції запрошуємо усіх охочих. Вона триватиме до кінця року», - розповідає Сергій Цимбалюк.

За його словами першу акцію передачі бандерольок діткам запланували на 17 лютого, у всесвітній день спонтанної доброти.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую