ye-logo.v1.2

Нова фотозона у центрі Хмельницького: скільки коштує та як виглядає

Суспільство 2570
Фотозону встановили до Дня закоханих
Фотозону встановили до Дня закоханих. Фото: автора

Стоятиме фотозона упродовж місяця.

У Хмельницькому на вулиці Проскурівській з'явилась нова фотозона. Світлодіодне серце із металевим каркасом встановили декілька днів тому. Як розповідає керівник комунального підприємства «Міськсвітло» Володимир Пекарський, засвітять фотозону уже на вихідних.

«Сьогодні вдень вмикатимемо конструкцію у тестовому режимі. Загалом із фотозони 2020, що була на Проскурівській, ми залишили тунелі і встановили їх одне за одним. Перед тим привели до ладу, підтягнули обвислі гірлянди, які пошкодили люди. Світитимуться тунелі як і раніше білим кольором. Перед ними стоятиме серце висотою 3,8 метра і шириною 4 метри. Воно матиме червоний колір в темряві», - зазначає Володимир Анатолійович.

За його словами, конструкцію серця купувало міське управління культури та туризму. Придбали його виключно за кошти благодійників у тернопільського підприємства «Ялинка України». Директор каже, компанія лояльно ставиться до міста Хмельницького і реалізує свої вироби за низькими цінами. Приблизна вартість серця – 28 тисяч гривень.

Тунелі від фігури 2020 поставили одне за одним
Фотозону ще не "засвітили", але біля неї вже роблять світлини

Очільник комунального підприємства «Міськсвітло» Володимир Пекарський розповідає, стоятиме нова фотозона ще декілька тижнів після Дня закоханих.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую