ye-logo.v1.2

У Хмельницькому попрощаються із лікарем та депутатом Хмельницької міської ради (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 7192
Івану Франко було 48 років
Івану Франко було 48 років. Фото: Телеканалу "Перший Подільський"

Помер Іван Франко.

Вчора, 10 лютого помер депутат Хмельницької міської ради Іван Франко. Прощання відбудеться завтра, 12 лютого. Про це повідомила радник депутата Юлія Кучер. 

Івану Франко було 48 років, він був заступником начальника з медичних питань – начальником лікарні з поліклінікою Міністерства Внутрішніх справ України у Хмельницькій області. Також він був депутатом Хмельницької міської ради, членом комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, гуманітарних питань та розвитку громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким! 

ОНОВЛЕНО: Прощання відбудеться завтра, 12 лютого, з 11 до 13 години у залі ритуальних подій на території Хмельницької обласної лікарні.

Довідка: Народився Іван Петрович Франко 20 травня 1972 року в місті Дрогобич Львівської області. Трудову діяльність розпочав у 2000 році в м.Малині Житомирської області лікарем-хірургом у Малинській центральній районній поліклініці. Із 2005 року працював у Хмельницькій міській поліклініці №1. Із 2013 року - завідуючим хірургічним відділенням Хмельницької міської поліклініки №1. Із 2016 року заступник начальника з медичних питань – начальник лікарні з поліклінікою Міністерства Внутрішніх справ України у Хмельницькій області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую