ye-logo.v1.2
6 Серпня, 2020

Володимира Байдича звільнили з посади директора обласного архіву

Суспільство 12442
Офіційно Володимира Байдича звільнили з 7 лютого
Офіційно Володимира Байдича звільнили з 7 лютого. Фото: з архіву редакції

Відповідне розпорядження підписав голова Хмельницької ОДА.

Сьогодні, 12 лютого, на сайті Хмельницької облдержадміністрації з’явилося розпорядження про звільнення Володимира Байдича з посади директора Державного архіву Хмельницької області. Він привернув увагу громадськості до своєї персони після торішньої публікації у соцмережах відео, на якому він протягнув прив’язаного до автомобіля собаку.

Так, 17 листопада в селі Кузьмин Красилівського району свідки зняли на відео те, як Володимр Байдич протягнув дорогою пса «Барсика», прив’язаного ланцюгом до його автомобіля. Це відео розійшлося соцмережами й зоозахисники почали вимагати покарати чиновника.

За цим фактом правоохоронці порушили справу за частиною 3 статті 299 Кримінального кодексу України (Жорстоке поводження з тваринами). Наразі справу розглядає Красилівський районний суд.

Натомість у Хмельницькій обласній державній адміністрації щодо дій Володимира Байдича розпочали дисциплінарне провадження. У результаті 6 лютого голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет підписав розпорядження про оголошення очільнику архіву догани за дії, які шкодять авторитету державної служби.

«Поведінка державного службовця загалом має відповідати очікуванням громадськості та забезпечувати довіру суспільства та громадян. Вбачається, що знущання над собакою дискредитувало Байдича Володимира Григоровича як державного службовця в очах громадськості», — йдеться в розпорядженні.

Крім того, 6 лютого Дмитро Габінет підписав й інше розпорядження, яким він звільняє Володимира Байдича з 7 лютого з посади директора Державного архіву Хмельницької області. Згідно з ним, офіційною причиною звільнення стало використання чиновником в особистих цілях службового авто, на якому він наступного дня відвіз пораненого собаку у ветеринарну клініку в Хмельницькому.

«Також комісією встановлено, що Байдич Володимир Григорович, використовуючи повноваження директора Державного архіву Хмельницької області, перебуваючи у відрядженні відповідно до свого наказу від 18.11.2019 № 34-в, умисно та усвідомлюючи значення своїх дій, в особистих інтересах використовував службовий автомобіль, порушуючи при цьому вимоги постанови Кабінету Міністрів України», — зазначається в розпорядженні голови облдержадміністрації.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую