ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Плата за доставку газу може стати фіксованою. Проте не для всіх

Суспільство 3526
На плату за транспортування газу також буде нараховуватися субсидія
На плату за транспортування газу також буде нараховуватися субсидія. Фото: ілюстративне pershij.com.ua

Такий механізм, який обіцяють втілити найближчим часом, напрацьовано Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Плата за транспортування газу, яку винесли окремою платіжкою в січні цього року, і яка розраховується окремо для кожного споживача та залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж так званого «газового року» для деяких споживачів може стати фіксованою. Про це під час прямого ефіру, який транслював сайт «Є», розповів Вадим Маруняк начальник управління соціальних гарантій, компенсацій Департаменту соціального захисту населення області.

«За останньою інформацією, яку вчора, 11 лютого, озвучила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалене рішення про те, щоби визначити певні тарифи на транспортування природного газу для абонентів, з так званим нульовим використанням газу (тобто, газ підключений, але ним не користуються чи щойно підключили до будинку – авт.). Зокрема, для споживачів, у яких є лише газова плита, вартість послуги для них становитиме близько 3 гривень. Це буде фіксована абонентна плата. Для домогосподарств, які обладнані газовою плитою та водонагрівачем така абонплата буде на рівні 10 гривень, а для тих, хто користується газовою плитою, водонагрівачем та автономне опалення – близько 20 гривень на місяць», - зазначив він.

Додає, що на цю плату за транспортування газу також буде нараховуватися субсидія.

«Це одна з комунальних послуг, яка передбачена положенням про надання населенню житлових субсидій. І вже в лютому органи соцзахисту здійснять розрахунок житлової субсидії саме на послугу доставку і транспортування природного газу», - пояснює Вадим Маруняк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую