ye-logo.v1.2

Прогноз погоди на вікенд: зима поволі відступає

Суспільство 1498

У неділю очікується до +7-ми градусів.

У наступні три дні на Хмельниччині синоптики прогнозують невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Суттєвого зниження чи підвищення температури не передбачається: температура повітря очікується з невеличким «плюсом» удень та від одного до чотирьох градусів морозу уночі.

За даними Українського Гідрометеоцентру, у п’ятницю, 14 лютого, удень повітря прогріється до +5-ти градусів, вночі можливе зниження температури до 1-3-х морозу. Очікуються опади у вигляді мокрого снігу та дощу. 15 лютого, у суботу опади припиняться, небо дещо проясниться. Втім, температура повітря цього дня суттєво не зміниться. Лише в неділю, 16 лютого, удень потепліє до 7-ми градусів та очікується ясна погода.

Ресурс «Синоптик» прогнозує у вихідні мінливу погоду – від похмурої з мокрим снігом у п’ятницю – до ясної та сонячної у неділю. Температурні показники протягом трьох днів прогнозують стабільними: до 3-4 морозу уночі та 2-4 градусів з позначкою «плюс» удень.

«Хто завтра захоче під ручку романтично прогулятися до найближчого магазину жіночих прикрас чи чоловічого спортивного одягу, може це зробити спокійно, не насуваючи на очі шапку. Бо в більшості областей України нарешті вітер заспокоїться. Лише в західних областях набіжить хмарність, пройдуть мокрий сніг та дощ. Температура повітря завтра вдень коливатиметься в межах +1+6 градусів», - прогнозує погоду синоптик Наталка Діденко.

І додає, що на Стрітення, 15 лютого, погода особливо не зміниться.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую