ye-logo.v1.2

Третє місто обласного значення Хмельниччини стане об'єднаною громадою

Суспільство 10770
Планується, що на території Старокостянтинівського району буде три громади
Планується, що на території Старокостянтинівського району буде три громади. Фото: Вікторія Любенчук

Розпорядження про відповідність Законам України і Конституції підписав голова ОДА.

Висновок на відповідність Конституції та законам України проєктів рішень щодо добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади Дмитро Габінет підписав ще минулого тижня.

Рішення про об’єднання прийняли Старокостянтинівська міська та Вербородинська, Веснянська, Григорівська сільські ради Старокостянтинівського району. До цих сільських рад входять села Вербородинці, Гнатки, Веснянка, Караїмівка, Ланок Веснянський, Григорівка, Воронківці.

Зазначимо, що згідно із проєктом перспективного плану формування територій області, який презентували наприкінці минулого року, передбачалося, що до Старокостянтинівської міської об’єднаної громади увійде 21 сільська рада, включаючи вже існуючу Сахновецьку громаду та Росолівецьку сільську раду Красилівського району.

Тим часом, у Старокостянтинівському районі уже отримала висновок Староостропільська селищна громада і тривають процеси створення Миролюбненської сільської ОТГ. 

Нагадаємо, що із шести міст обласного значення об’єдналися у громади вже Нетішин і Славута. Старокостянтинів отримав висновок ОДА, а Хмельницький у процесі обговорень та прийняття рішень про об’єднання із селом Давидківці. У Кам'янець-Подільському та Шепетівці поки що ці процеси не активізують. 

Читайте також: Поділ Хмельниччини на громади: як може виглядати область за оновленим перспективним планом
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую