ye-logo.v1.2

Педагоги зі всієї України з’їхалися на освітній фестиваль до Хмельницького

Суспільство 1486
Дрий рік поспіль у хмельницькій гімназці №1 відбувається масштабний освітній фестиваль
Дрий рік поспіль у хмельницькій гімназці №1 відбувається масштабний освітній фестиваль. Фото: автора

Кращі вчителі України навчатимуть своїх колег.

Вдруге у Хмельницькому відбувається освітній фестиваль «KhmelnytskyiEdFest-2020.Next». Протягом двох днів у нашому місті кращі вчителі України проводитимуть нестандартні відкриті уроки для учнів і корисні лекції та майстерки для педагогів.

Як розповів один з організаторів фестивалю, директор гімназії №1 імені Володимира Красицького Святослав Ратушняк, цього року понад сім сотень освітян з різних областей України вирішили долучитися до події.

«Сьогодні вдруге ми зібалися, щоб розпочати освітній фестиваль, який започаткували минулого року. До нас приїхали кращі з кращих, які готові поділитися своїм досвідом. Ми змінили формат. Минулоріч проводили форум виключно для вчителів міста Хмельницького. Цьогоріч ми відкрили реєстрацію і до нас приїжджають люди від Харкова до Івано-Франківська, - говорить він. - Ми очікуємо 550-600 учасників, плюс теренери та наші вчителі. У сумі понад 700 людей протягом цих двох днів будуть працювати і показувати свою майстерність».

Крім традиційних майстерок цього року на освітньому фестивалі організують воркшопи, дискусійні панелі та виставки новинок серед підручників і шкільного обладнання.

Приїхала на фестиваль також заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій. «Ми мусимо взаємодіяти – брати корисне від інших і ділитися досвідом. Без формування спільноти відповідального вчительства ми можемо продукувати класні ідеї і в окремих випадках їх організовувати, але поки ми не підтримаємо свого колегу, нічого не зміниться. У нас є вчителі, які вміють і мають бажання, і є вчителі, які мають трохи менше бажання. Сподіваюся, що на фестивалі ви поділитися з вчителями, які втратили мотивацію. Адже це не дозволяє їм розкрити потенціал дітей, з якими вони працюють», - звернулася до учасників «KhmelnytskyiEdFest» Любомира Мандзій.

Освітній фестиваль триватиме протягом 14-15 лютого у приміщенні гімназії №1 імені Володимира Красицького. На педагогів очікують 26 семінарів на освітні теми від фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine, а також креативних вчителів Хмельницького, Києва, Тернополя, Полтави, Львова.

Фестиваль також відвідала заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.
KhmelnytskyiEdFest проходить цьогоріч вдруге.
Триватиме подія протягом двох днів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую