ye-logo.v1.2

Ангелів пам'яті розвішали біля пам'ятника Героям Небесної Сотні

Суспільство 1360

Відбулась тиха акція.

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують Героїв Небесної Сотні. До пам'ятних заходів долучились і хмельничани. В місті організували тиху акцію – Ангели пам'яті. До пам'ятників Героїв Небесної Сотні та Ангела скорботи школярі та дорослі принесли білих янголів, яких розвішали навколо постаментів. Паперові ангели — це символ розстріляних мирних протестувальників під час Революції Гідності.

Саме цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею».

«Ми запам’ятали цей день назавжди. Діти, підростаюче покоління, мають вони знати про нього. Тоді безневинні люди загинули за нашу честь і гідність, свободу. Щоразу ми, учителі, намагаємось це донести і пояснити», - розповідає педагог-організатор ЗОШ №25 Олена Дмитрук.

Тиху акцію провели біля пам'ятника
На екрані транслювали кадри із подій шестирічної дановності

За її словами, ангели, які розвішали учні, вони виготовили самотужки. Паралельно, із тим, школярі розпитували про деякі деталі подій шестирічної давності, цікавилися долями загиблих.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую