ye-logo.v1.2

Серед евакуйованих з Китаю людей є мешканці Хмельниччини

Суспільство 7495
На борту літака перебували 45 українців та 27 іноземців, а також 22 членів екіпажу та лікарі
На борту літака перебували 45 українців та 27 іноземців, а також 22 членів екіпажу та лікарі. Фото: Державної прикордонної служби України

Скільки саме наших земляків повернулися в Україну - не уточнюється.

Сьогодні, 20 лютого, до України прибув літак з евакуйованими з Китаю українцями та іноземцями. Їх доправили з Уханя – міста-епіцентру коронавірусу. Рейс приземлився в аеропорту Харкова.

Як повідомляє «РБК Україна», посилаючись на спікера Міністерства внутрішніх справ Артема Шевченка, люди, які повернулися в Україну, представляють різні регіони. Зокрема, серед інших зазначена і Хмельниччина. Скільки саме людей з нашої області серед евакуйованих, не уточнюється.

Разом з тим відомо, що на борту перебували 45 українців та 27 іноземців, а також 22 членів екіпажу та лікарі. Про це повідомляє Громадське. Зазначається, що всі здорові та перед вильотом пройшли необхідне медичне обстеження.

Далі з аеропорту евакуйованих на транспорті Державної служби з надзвичайних ситуацій та під охороною поліції мають відвезти до медичного центру «Нові Санжари» на Полтавщині. Там вони пробудуть на обсервації 14 днів.

Втім жителі Нових Санжар вийшли на мітинг проти розміщення евакуйованих у їхньому медичному центрі. Вони заблокували дороги та виступають проти перебування в селищі евакуйованих українців і іноземців.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую