ye-logo.v1.2

Обласний центр отримає дитсадок «Хмельницькобленерго» у комунальну власність

Суспільство 2252
Дитсадок розташований на провулку Козацькому, 47/2, що у мікрорайоні Дубове
Дитсадок розташований на провулку Козацькому, 47/2, що у мікрорайоні Дубове. Фото: з архіву редакції

Завдяки цьому він стане безкоштовним як і решта комунальних садочків.

Сьогодні, 27 лютого, члени виконавчого комітету Хмельницької міської ради прийняли два рішення для переходу дитячого садочка №55 «Сонечко» у комунальну вартість. Він розташований на провулку Козацькому, 47/2, що у мікрорайоні Дубове.

«Щоб отримати цей дитсадок у комунальну власність, вже отримали позитивний висновок Міністерства освіти України. Тепер маємо створити комісію для його безоплатної передачі, — розповідає Хмельницький міський голова Олександр Симчишин. — Раніше він належав «Хмельницькобленерго» й був платним. Коли ж ми отримаємо його у власність територіальної громади міста, він стане безкоштовний як і решта таких закладів».

За його словами, дитсадок №55 «Сонечко» планують створити як комунальний заклад у травні цього року. А з 1 вересня діти будуть відвідувати його безкоштовно. Наразі у ньому працює 90 місць, але їх кількість мають збільшити попередньо до 150.

Відповідно члени виконкому проголосували за створення комісії з питання безоплатної передачі у комунальну власність територіальної громади дитячого садочка №55 «Сонечко». Крім того, вони винесли на сесію Хмельницької міської ради проєкт рішення про створення цього комунального дошкільного навчального закладу та затвердження його статуту.

Нагадаємо, ще у лютому минулого року Хмельницька міська рада дала згоду на отримання цього дитсадка у комунальну власність. Проте процес його безоплатної передачі з балансу «Хмельницькобленерго» затягнувся через проблеми з документами.

Читайте також: Чому у хмельницьких школах не працює електронний журнал

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую