ye-logo.v1.2
31 Березня, 2020

Хмельницький хоче отримати у комунальну власність ще один дитсадок

Суспільство 2437
Дитсадок на провулку Козацькому, 47/2розрахований на 90 дітей
Дитсадок на провулку Козацькому, 47/2розрахований на 90 дітей. Фото: автора

Садочок у мікрорайоні Дубове місту має передати «Хмельницькобленерго».

 Ще у лютому цього року депутати міської ради надали згоду на передачу в комунальну власність дитсадка №55 «Сонечко», що на провулку Козацькому, 47/2. Проте дошкільний навчальний заклад і досі перебуває на балансі акціонерного товариства «Хмельницькобленерго». Передача садочка затягнулася через проблеми з документами.

За словами виконувача обов’язків директора міського департаменту освіту та науки Людмили Корнієцької, наразі представники департаменту вносять зміни у попереднє рішення сесії міської ради. Причиною цього стала відсутність інформації про кількість місць у дитсадку, яку не надало «Хмельницькобленерго».

«Наразі ми знаємо, що дитсадок розрахований на 90 дітей. Цю інформацію ми вносимо у новий проект рішення, — розповідає Людмила Корнієцька. — Наразі важко сказати, коли конкретно «Хмельницькобленерго» передасть цей дитсадок у комунальну власність, адже це питання залежить не від нас, а від акціонерного товариства».

Також вона зазначила, що хмельничани поки не можуть записатися у загальноміську чергу, щоб потрапити у цей садочок. Це можна буде зробити лише після того, як «Хмельницькобленерго» остаточно прийме рішення про передачу начального закладу.

Нагадаємо, 1 вересня у мікрорайоні Озерна, запрацює сучасний дитсадок. Наразі завершуються останні підготовчі роботи.

Читайте також: У Хмельницькому Лілія Гриневич розповіла про освітні новації

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую