ye-logo.v1.2

Виконком у прямому ефірі: створення дитсадка і придбання нових автобусів (Запис ефіру)

Суспільство 3716

Сьогодні, 27 лютого, відбудеться засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Члени виконкому мають розглянути 56 питань порядку денного. Зокрема, вони голосуватимуть за встановлення внесків за заміну лічильників обліку тепла для споживачів КП «Хмельницьктеплокомуненерго», а також вони повинні винести на сесію Хмельницької міської ради проєкти рішень, які стосуються створення дитсадка та придбання десяти нових автобусів у лізинг.

Отож, члени виконкому мають винести на розгляд депутатів Хмельницької міської ради питання створення та затвердження статуту дошкільного навчального закладу «Сонечко», який розташований у провулку Козацькому, 47/2. Втім, цей дитсадок можна лише умовно назвати «новим». Він перебуває на балансі АТ «Хмельницькобленерго», яке має передати його у комунальну власність Хмельницькій міській раді.

Крім того, члени виконкому мають запропонувати депутатам внесення змін до рішення міськради, яке надає дозвіл Хмельницькому комунальному підприємству «Електротранс» придбати десять нових великогабаритних автобусів у лізинг, які вміщуватимуть понад сто пасажирів кожен. Власне їх планували придбати торік і комунальне підприємство з’ясовувало з банком умови кредитування. Тому, щоб нарешті закупити їх, пропонується збільшити розмір авансу за них.

Виконавчий комітет має затвердити й розмір внесків за заміну загальнобудинкових лічильників обліку теплової енергії для абонентів комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго». Нагадаємо, раніше їх прийняли для клієнтів іншого місцевого теплопостачального підприємства — «Південно-Західних тепломереж».

Голосуватимуть члени виконкому й за виділення коштів з цільового фонду Хмельницької міської ради. Їх планують витрати на придбання трьохсот туй сорту «Смарагд» для вручення учасницям Форуму жінок «Я — жінка! Я — можу!» з метою популяризації проєкту «Озеленення України». На це передбачено 12 тисяч гривень.

Також члени виконкому мають розглянути решту питань порядку денного, які стосуються життя міста.

Початок засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради запланований на 14:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую