ye-logo.v1.2

У яких районах області ввели обмежувальні заходи через коронавірус

Суспільство 5585
У кількох районах Хмельниччини обмежили проведення масових заходів
У кількох районах Хмельниччини обмежили проведення масових заходів. Фото: з архіву

У зв'язку з загрозою поширення вірусу подекуди обмежують масові заходи.

Через загрозливу ситуацію, пов’язану з поширенням коронавірусу Covid-19, на Хмельниччині частково вводять обмежувальні протиепідемічні заходи. Зокрема, у низці районів області скасували, перенесли або рекомендували обмежити проведення масових заходів.

Напередодні стало відомо, що у Старокостянтинові не будуть проводитися шоу «Міс Старокостянтинів 2020», театралізоване драматичне дійство «Монологи війни», мітинг до визволення Старокостянтинова та літературно-музичний захід до дня народження Тараса Шевченка.

Пізніше почали з’являтися повідомлення про тимчасові обмеження масових заходів у різних районах області.

Обмежено масові заходи у навчальних закладах Кам’янця-Подільського. Про це нещодавно повідомив міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у фейсбуці. «Аналогічний лист буде направлено на підприємства та організації міста, - написав він. - Закуплено 650 літрів дезінфікуючих засобів у школи та садочки, ведеться робота із перевізниками щодо санітарної обробки транспорту».

Читайте також: Через коронавірус ралі «Фортеця» в Кам’янці перенесуть

У зв'язку з виявленням захворювання на коронавірус в безпосередній близькості до Хмельницької області та для мінімізації ризиків його поширення, на території Городоцької міської об’єднаної територіальної громади обмежуються масові заходи. «В першу чергу обмеження стосується закладів культури та освіти, оскільки були заплановані святкові концерти з нагоди Міжнародного жіночого дня. Відповідно, заходи, про які було оголошено раніше, проведені не будуть», - повідомляє Городоцька ОТГ.

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня та інші заплановані культурно-масові заходи на території Дунаєвецької ОТГ теж скасували.

З метою запобігання занесенню та поширенню на території Хмельницької області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019- nCoV, тимчасово обмежено проведення масових заходів на території Чемеровецької об’єднаної територіальної громади.

На Славутччині рекомендували тимчасово обмежити проведення масових заходів.

Читайте також: У Хмельницькому в чоловіка, який повернувся з Греції, підозрюють коронавірус.

Про тимчасове обмеження масових заходів в дошкільних закладах, закладах загальної середньої освіти, позашкільних закладах повідомили у Хмельницькій райдержадміністрації.

У Віньківцях заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня вирішили перенести на іншу дату. Яку саме – оголосять пізніше.

В усіх закладах культури Летичівської громади здійснюються запобіжні заходи щодо створення епідемічної безпеки. «В установах культури проводяться просвітницькі та роз’яснювальні бесіди з педагогічним колективом Летичівської дитячої музичної школи та їх вихованцями, в дитячих танцювальних колективах, з відвідувачами бібліотек, - йдеться у повідомленні. - З метою профілактики закуплено дезінфекційні та антисептичні засоби . Інформація також доведена до усіх сільських закладів культури та сільських бібліотек, надано рекомендації щодо профілактики інфікування і поширення корона вірусу».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую