ye-logo.v1.2

У Хмельницькому в чоловіка, який повернувся з Греції, підозрюють коронавірус

Здоров'я 24783
Хворий перебуває в інфекційній лікарні
Хворий перебуває в інфекційній лікарні. Фото: з архіву

Хворого госпіталізували до лікарні.

У Хмельницькій інфекційній лікарні з підозрою на коронавірус перебуває 44-річний хмельничанин. Цю інформацію сайту «Є» підтвердила головний лікар медустанови Оксана Піддубна.

«Чоловік звернувся до нас з важким респіраторним синдромом. Попереднім діагнозом був грип, однак він не підтвердився. Зібравши епіданамнез, ми поставили підозру на коронавірус. Однак сподіваємося, що він теж не підтвердиться. В пацієнта відібрали аналізи та відправили в лабораторний центр. Результати будуть наступного тижня», - розповіла Оксана Вікторівна.

Наразі чоловік перебуває у реанімаційному боксі. Його стан важкий.

За інформацією Суспільного, хмельничанин, у якого підозрюють коронавірус, 2 березня повернувся з паломництва на гору Афон, що в Греції. 4 березня чоловік звернувся до Хмельницької міської інфекційної лікарні зі скаргами на високу температуру. Його одразу госпіталізували. Наступного дня, 5 березня, у зв’язку із різким погіршенням здоров’я, він був переведений до реанімаційного відділення лікарні.

Фахівці розробили інтерактивний сервіс з постійно оновлюваною статистикою поширення коронавірусу. Подивитися онлайн-карту можна за посиланням.

У МОЗ радять для профілактики захворювання дотримуватись стандартних рекомендацій:

1. Часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
2. Під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
3. Якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
4. Не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Читайте також:  Медики розповіли, як у Хмельницькому готуються до коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую