ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Понад 13 тонн пластику щомісяця відсортовують хмельничани

Суспільство 1062 1
Пластик відправляють на переробку
Пластик відправляють на переробку. Фото: ілюстративне з pixabay.com

ПЕТ-пляшки забирають місцеві підприємства.

У Хмельницькому встановлюють контейнери для сортування пластику. Наразі вони є не на усіх сміттєвих майданчиках, але робота у цьому напрямку ведеться. Як розповідає фахівець зі зв'язків з громадськістю та пресою офісу «Розумне довкілля. Хмельницький» Ксенія Косюк, в місті встановлено 200 таких спецконтейнерів для збору ПЕТ-пляшки.

«У Хмельницькому пластик збирають і відправляють на переробку два місцевих підприємці. За користування майданчиком загального користування підприємці сплачують 25 копійок на добу. Щомісяця з контейнерів по всьому місту вони збирають 13 тонн ПЕТу», - каже Ксенія Косюк.

За її словами, такі спецконтейнери почали встановлювати ще у березні 2018 року. Згідно із договором, один із підприємців до середини квітня має встановити ще 70 таких ємностей для збору пластику. Місця, де вони мають розташовуватись, визначає міське управління житлово-комунального господарства. 

Читайте також: Будівництво сміттєпереробного заводу у Хмельницькому: містяни можуть внести свої зауваження

Коментарі:

10.03.2020 11:24

25 копійок на добу сплачує підприємець за оренду , рахую що той хто надає йому такий бонус є дібілом, і хабарником,( у розвинутих країнах можна за проїзд у громадському транспорті розраховуватися пляшками і так вирішилося питання з пляшками) , а у нас якийсь корумпований чиновник на шару збирає пляшки і стає міліонером, за 25 копійок оренди, капець.....

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую