ye-logo.v1.2

Відеоуроки і спільні чати – як навчатимуться учні під час карантину

Суспільство 2992
В навчальних закладах Хмельниччини запроваджено карантин
В навчальних закладах Хмельниччини запроваджено карантин. Фото: з архіву

Освітяни кажуть, що тритижневий карантин не означає канікул.

Відсьогодні всі навчальні заклади Хмельниччини призупиняють освітній процес. Однак це зовсім не означає, що школярі та студенти матимуть непланові канікули. Рекомендації закладам освіти надало Міністерство освіти та науки України. Серед них є: «Розробити заходи щодо проведення занять за допомогою дистанційних технологій та щодо відпрацювання занять відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації».

«Ми рекомендуємо усім навчальним закладам області перейти на дистанційну форму навчання. Кожен заклад області повинен самотужки визначити, яким чином і за допомогою якого сервісу працювати. Це може бути відеоуроки або спільні чати. Все залежить від можливостей вчителів та навчального закладу», - розповів директор Департаменту освіти та науки облдержадміністрації Олег Фасоля.

Освітянин каже, що дистанційне навчання значно поступається очній формі навчання, але зауважує, що здоров’я нації – перед усім. Додає, що при цьому, заробітна плата педагогічних працівників буде збережена.

«Попереду - тривалий карантин. Поки ніхто точно не знає, як буде далі з навчанням наших дітей. Але пам’ятаємо про іспити та ЗНО. Тому я сподіваюся, що керівники навчальних закладів подбають про дистанційне навчання. І головне - не забувайте про елементарні заходи: часто мийте руки, провітрюйте приміщення, повноцінно харчуйтеся та уникайте людних місць»,- каже виконувачка обов'язків директора Департаменту освіти та науки хмельницької міської ради Світлана Губай, через карантин начальний процес буде дещо змінено, аби наздогнати програму.

Нагадаємо, вчора, 11 березня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19». Відповідно до документу, з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України відвідування закладів освіти припиняється. Також забороняється проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

 Читайте також: Карантин – не канікули: в облдержадміністрації пояснили деталі освітнього процесу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую