ye-logo.v1.2

Пробне ЗНО перенесли: що буде з основною сесією

Суспільство 2784
В Україні перенесли пробне ЗНО
В Україні перенесли пробне ЗНО. Фото: pixabay.com

Дату змінили через карантин.

На Хмельниччині, як і по всій Україні, запровадили карантинні заходити на наступні три тижні. Оскільки навчальний процес призупинений, а зібрання понад 200 осіб заборонили, пробне зовнішнє незалежне оцінювання перенесли.

«Наразі вже точно відомо що пробне ЗНО перенесли. Український центр якості освіти визначив терміни. 4 квітня відбудеться пробне української мови, а 11 квітня складатимуть всі інші предмети», - зазначає методистка Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, що пробне ЗНО з української мови і літератури мало відбутися 21 березня, а з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов – 28 березня.

Як розповідає Ірина Андріївна, про інші зміни, які можуть стосуватись основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання наразі не повідомляють. Наразі відомо, що усім навчальним закладам рекомендували перейти на дистанційну форму навчання, це має забезпечити вичитку матеріалу. Перший тест з математики мають складати 21 травня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую