ye-logo.v1.2
25 Червня, 2019

На Хмельниччині знову збиратимуть гроші на лікування дітей

Вікторія Травнева Суспільство 2091

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» з 9 по 15 травня вшосте проводитиме всеукраїнську благодійну акцію, збираючи кошти для лікування дітей з цукровим діабетом.

За словами координатора акції в Хмельницькій області Наталії Шмурікової, збір коштів пройде в два етапи. З 10 по 13 травня волонтери благодійного фонду відвідують різноманітні заклади області, а 9, 14 та 15 травня ходитимуть вулицями Хмельницького та районних центрів. Волонтери наклеюватимуть кожному хто вкине гроші до скриньки сердечко-наклейку і до кінця дня всі бачитимуть, як багато людей встигли приєднатись до акції, щоб подарувати допомогу дітям.

Гроші, котрі назбирають в скриньки волонтери, рахуватимуть банківські працівники і одразу переводитимуть їх на рахунок фонду. Представники ВБФ «Серце до Серця» запевняють, що вся сума буде потрачена виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток зібраних ними коштів на свої потреби. Закуплене медичне обладнання передаватиметься дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно.

Нагадаємо, що загальна сума коштів, зібраних за результатами акції на медичне обладнання у 2010 році становила більше 85 тисяч гривень. Заа ці кошти для Хмельницької міської дитячої лікарні було придбано два апарати: пульсоксиметр та монітор пацієнта, якими перевіряється стан немовлят.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео