ye-logo.v1.2
1 Жовтня, 2020

Дезінфекція транспорту і зупинок у Хмельницькому: як і коли це відбувається на практиці

Суспільство 1780
Дезінфекцію тролейбусів розпочали сьогодні, 17 березня
Дезінфекцію тролейбусів розпочали сьогодні, 17 березня. Фото: колаж автора

Вчора, 16 березня, у міській раді вирішили дезінфікувати громадський транспорт тричі на день.

Таке рішення прийняли у Хмельницькій міській раді під час засідання оперативного штабу з протидії розповсюдження інфекції коронавірусу.

За словами директора Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» Віктора Паламарчука, у тролейбусах уже декілька днів протирають дезінфікуючими розчинами ручки, поручні та інші поверхні. А від сьогодні, 17 березня, тролейбуси дезінфікуватимуть повністю.

«На кінцевих зупинках у мікрорайоні Дубове» і на зупинці «Катіон» працюють наші люди, які за час відстоювання тролейбусу повністю дезінфікують його зсередини. Оприскують повністю сидіння, поручні, ручки, двері і так далі. Тобто, тролейбус проходить одне коло по маршруту і його знову дезінфікують. Працівники забезпеченні спеціальним захисним одягом, респіраторами, рукавичками – все для їхньої безпеки», – каже Віктор Анатолійович.

За його словами, дезінфекцію у не наймасовішому мікрорайоні «Дубове» обрали свідомо, адже продуктові ринки працюють, а відповідно там найбільше скупчення людей. Зараз дезінфекцією займаються двоє працівників, а вже завтра, коли почнуть проводити такі ж роботи і на зупинках громадського транспорту, їх буде четверо.

«Зупинки громадського транспорту ми не зможемо фізично дезінфікувати всі і щодня, тому будемо в порядку черги це робити. Зупинки і їх території також будуть оприскувати спеціальними дезінфікуючими засобами. Почнуть робити це завтра, 18 березня», – пояснює Віктор Паламарчук.

Що ж до інших працівників – водіїв та кондукторів – то вони повністю забезпечені масками і рукавичками. Їх, за словами Віктора Паламарчука, «Електротранс» закупив у комунальній аптеці в достатній кількості.

До теми: У Кам’янці-Подільському зменшують кількість громадського транспорту і посилюють дезінфекцію

За роботу в особливих умовах працівникам КП «Електротрансу» передбачили додаткові виплати, незважаючи на те, що кількість пасажирів, а відповідно і виручка, знизилися, за словами Паламарчука, орієнтовно на 25 відсотків.

Додатково, для працівників на диспетчерських пунктах, організували гарячий чай і печиво.

Зазначимо, що комісія також вирішила, що управляючі муніципальні компанії мають розпочати дезінфекцію багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, діють і інші обмеження: всі масові заходи, навіть якщо чисельність людей не велика, переносяться; всі абонентські служби комунальних підприємств будуть закриті; планується дезінфекція центральних вулиць міста та інші.

До теми: Законодавчі зміни через COVID-19: штрафи, позбавлення волі, відпустки і «канікули» для ФОПів

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую