ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Через карантин весняний призов призупинили

Суспільство 599
Весняний призов призупинили через карантин
Весняний призов призупинили через карантин. Фото: armyinform.com.ua

У планах було до війська покликати понад 600 юнаків з Хмельниччини.

В Україні призупинили весняний призов на службу в Збройних силах на час дії пов’язаних із коронавірусом обмежувальних заходів. Про це повідомляють у пресслужбі Сухопутних військ Збройних сил України

«За розпорядженням Командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського військовими комісаріатами і територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки на час дії карантину призупинено заходи призову громадян на строкову військову службу, пов’язані з викликом призовників до призовних дільниць та обласних збірних пунктів, – до окремого розпорядження», - йдеться у повідомленні.

Натомість військові комісаріати і територіальні центри комплектування та соціальної підтримки будуть продовжувати роботу з військово-обліковими документами та організовувати протиепідемічні заходи.

Як повідомляють у пресслужбі Хмельницького обласного військового комісаріату, призов мав стартувати з 1 квітня. На весні планували покликати до війська 630 юнаків.

«Загалом цієї весни на строкову службу планували призвати 630 осіб. З них 365 хлопців мали служити у Збройних силах України, 265 в інших військових формуваннях. Зокрема до Національної гвардії України мали відправити 208 осіб, Державної спеціальної служби транспорту – 22, у Державну прикордонну службу України - 35 юнаків», - зазначили у прессслужбі обласного військового комісаріату. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую