ye-logo.v1.2

На Хмельниччині, на кордоні двох областей, встановили цілодобовий блокпост

Суспільство 19540
На блокпості роблять температурний скрінінг
На блокпості роблять температурний скрінінг. Фото: Надані представниками Жванецької громади

Чергують там представники одразу декількох служб.

На кордоні Чернівецької та Хмельницької областей, у селі Жванець Кам’янець-Подільського району встановили цілодобовий блокпост. За словами заступника начальника Кам'янець-Подільського міського відділу поліції Юрія Плюти, на блокпості цілодобово чергують два представники поліції, представник Держслужби надзвичайних ситуацій, Держпродспоживслужби та медики.

«Блокпост у селі Жванець – це стратегічне місце, адже тут не тільки кордон Хмельницької та Чернівецької областей, але й неподалік об'їзна дорога із Тернопільської. Зазначу, що такий самий блокпост встановлено і зі сторонни Чернівецької області. Його задача – виявити носіїв і запобігти поширенню коронавірусної інфекції. Для цього вибірково зупиняють автомобілі і роблять температурний скрініг дистанційним термометром, який наддала міська рада. Поки що, за добу роботи, не було виявлено людей, у кого були б температурні, або інші зовнішні показники, які б свідчили про наявність вірусу», – каже Юрій Михайлович.

Автомобілі зупиняють поки що, не всі, а вибірково

Поряд із блокпостом розташована Жванецька амбулаторія, тому, в разі виявлення людей із явними ознаками – почервоніння обличчя, висока температура – їх розміщатимуть в амбулаторії і вже медики прийматимуть рішення, як діяти далі.

Представники служб чергують на блокпості цілодобово, по змінах. Як запевнив представник поліції, вони забезпечені відповідними засобами захисту.

Читайте також: У Кам’янці-Подільському скасували пільгові перевезення

На блокпості чергують представники чотирьох служб

Що ж до блокпостів на кордонах Хмельниччини з іншими областями – Житомирською, Тернопільською та Вінницькою – поки що там вони не встановлені.

Голова Сатанівської громади Альберт Собков зазначив, що поки підстав не було і рішення районної комісії ТЕБ і НС також відповідного не було. Однак Альберт Іванович припустив, що у найближчий час може бути оголошено надзвичайну ситуацію і тоді такі блокпости точно будуть встановлені.

Представники Полонської громади також зазначили, що встановлення відповідного блокпосту це лише питання часу.

Блокпост працює цілодобово

Зазначимо, що вчора 19 березня, о 23:45, Міністерство охорони здоров’я України оприлюднило нову інформацію про 5 нових випадків COVID-19 в Чернівцях. Тож, станом на ранок сьогодні було 26 лабораторно підтверджених випадків.

До теми: У сусідній з Хмельниччиною області зафіксували новий випадок коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую